Relax bez golfu. Justin Thomas to umí ve velkém stylu

Justin Thomas

Když odpočívat po náročné sezoně, tak ve velkém stylu. V případě Justina Thomase to vypadá, že si relax opravdu umí užít naplno. Osmadvacetiletý Američan prozradil, že když má volno a nehraje golf, nepustí si do hlavy přemýšlení o své hře ani na chvíli.

Jeden z nejlepších světových golfistů a vítěz čtrnácti turnajů PGA Tour včetně majoru PGA Championship z roku 2017 má svůj vlastní návod, jak odpočívat po náročné sezoně.

Prozradil i to, že když má volno a nehraje golf, snaží se jen "vegetovat", vychutnávat si klid a sledování jiných sportů. A jako důkaz představil na Instagramu své dokonalé domácí televizní studio.

Najednou tak mohl sledovat nejen turnaj PGA Tour Houston Open, ale zároveň i ženský Pelican Championship, kde triumfovala Nelly Korda, závod mistrovství světa formule 1 i utkání amerického fotbalu. Pro Thomase evidentně ideální způsob relaxace.

"Jestli mě někdo potřebuje jako kouče, jsem tady," vtipkoval 28letý Američan, který nedávno v oblíbeném podcastu No Laying Up mluvil i tom, že se vídá s Tigerem Woodsem a podle jeho názoru bývalý první hráč světa se bude zkoušet vrátit k velkému golfu.

Hovořil i o svých mentálních problémech během letošního roku, který začal skvěle březnovým vítězstvím na The Players, ale v dalším pokračování roku už se mu tolik nedařilo. I proto přemluvil caddieho Jima "Bones" Mackaye, aby odložil mikrofon a komentování golfových přenosů a začal mu nosit bag.

Na podzimních turnajích už po boku s Mackayem skončil nejprve osmnáctý na CJ Cupu, na němž získal Rory McIlroy své dvacáté vítězství na PGA Tour, a před pár týdny třetí v Mayakobě.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení