Thomas věří, že se Woods vrátí. Vím, že to zkusí

Tiger Woods a Justin Thomas

Justin Thomas patří do okruhu hráčů, se kterými se Tiger Woods stýká nejčastěji. A proto je mu velmi dobře znám zdravotní stav golfové legendy zotavující se po těžké únorové autonehodě. Woodsův soused z Floridy nyní poodhalil, jak na tom Woods aktuálně je.

Informací o Tigerově pokračující rekonvalescenci pravé nohy máme jen minimum. Od nehody se na veřejnosti ukazuje jen výjimečně a o svém stavu neposkytuje téměř žádné aktualizace, kromě obrázků z turnaje svého syna Charlieho, ze kterých je patrné, že už chodí bez berlí.

S dalšími informacemi tak přišel až nyní Thomas, který Woodse navštěvuje několikrát do týdne. Podle něj si „vede dobře, zvláště když vezmeme v úvahu všechny okolnosti,“ jak Thomas prozradil v podcastu No Laying Up.

Vyjádřil se i k Woodsově možnému návratu. "Vím jen to, že to zkusí. Nikdy nehraje, když nehraje dobře. Není to ten typ, který si doma zahraje 75, 76 ran a řekne si: ´Tak jo, letos to zkusím v Augustě´", povídal Thomas.

"Myslím, že si uvědomuje, že by to mohla být docela dobrá šance na nějakou poslední jízdu. Je velmi odhodlaný a bude to chtít přinejmenším aspoň zkusit. Doufám, že ano. Ale zároveň vím, že chce být především zase normálním tátou a to je pro něj priorita číslo jedna. Všechno ostatní je bonus," uvedl.

Thomas a Woods se v posledních letech stali velmi blízkými přáteli a odehráli spolu mnoho tréninkových kol. Ostatně Thomas byl jedním z prvních hráčů, na jehož stav se po nehodě novináři ptali, zatímco Thomas se tehdy při odpovědi bránil slzám.

"Každý den je teď pro něj stejný. Především už může být znovu tátou, což je pro něj to nejdůležitější. Jinak je pořád stejně sarkastický, na tom se nic nezměnilo. Jsem rád, že je stejně energický, jako vždycky," povídal Thomas v podastu.

Není jasné, kdy a kde se Woods znovu ukáže. Příležitost k tomu bude mít na svém turnaji Hero World Challenge, kam se sjedou 2. až 5. prosince nejlepší hráči světa. Otázkou je, zdali na tom bude Tiger tak dobře, aby za nimi mohl na Bahamy dorazit a plnit plnohodnotně roli hostitele.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení