Byl právě tohle ten nejlepší reklamní klip Tigera Woodse?

Tiger Woods

Trocha nostalgie neuškodí. Zvlášť, když se týká Tigera Woodse. Kolem osoby vítěze patnácti majorů je v posledních týdnech nepříjemné ticho a nejspíš jen on sám a jeho nejbližší vědí, jak na tom po těžké únorové havárii aktuálně je. Proto trocha návratu do minulosti.

Není žádným tajemstvím, že spojení Woodse a společnosti Nike funguje už mnoho let. A rekordman v počtu týdnů strávených na golfovém trůnu v roli světové jedničky je nepochybně jednou z nejvýznamnějších tváří značky.

Za tu dobu také účinkoval v bezpočtu reklamních videoklipů a spotů. Který z nich byl nejlepší? Odpověď je těžká, ale mezi nejpovedenější určitě patří i jeden z těch starších, možná už zapomenutých.

V téhle reklamě přijde Woods na driving range a odpálí svou ránu do vzdálenosti přes 300 yardů. A za několik okamžiků všichni ostatní hráči odpalují své míčky ve stejném rytmu jako Tiger.

Stačí ale, aby vítěz 82 turnajů PGA Tour z drivingu odešel, a je z toho doslova „masakr“, míčky ostatních golfistů opět létají všemi možnými směry, trefují stromy, vodu.

Podívejte se… A jak už bylo řečeno, trocha nostalgie neuškodí.

 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení