Drama v koupelně. Jak Winther málem nezískal první titul

Jeff Winther

Dán Jeff Winther získal v neděli svůj premiérový turnajový titul na European Tour, když na turnaji Mallorca Golf Open vyhrál o jedinou ránu před trojicí pronásledovatelů. Ale nemuselo to tak být. Málem totiž nestihl finálové kolo poté, co skončil uvězněný v koupelně.

Třiatřicetiletý Dán si užíval první vítězství i sprchu šampaňského od svých krajanů hned na greenu osmnácté jamky, ale sám dobře věděl, že všechno mohlo být úplně jinak. To protože ráno před začátkem finálové rundy zažíval nečekané drama.

A v roli zachránkyně byla nakonec jeho šestiletá dcera.

"Po snídani jsem si ještě šel dát sprchu a moje manželka byla v koupelně v tu chvíli také. Dveře zaklaply a klika u dveří nefungovala, takže dveře nešly otevřít," popsal nepříjemnou situaci Winther.

"Říkal jsem si, ježíš ne dneska, ne v neděli, to se nesmí stát. Vždyť na tomhle zatraceným turnaji vedeš, máš šanci a teď se možná nedostaneš ani na první odpaliště. Takové ráno nechcete prožívat. Byli jsme tam zavření asi tak tři čtvrtě hodiny," přidal 33letý Dán další podrobnosti.

Nakonec pomohla jeho malá dcerka. "Naše šestiletá holčička Nora musela dojít na recepci hotelu a tam sehnala několik chlapíků, kteří nakonec museli dveře vyrazit," dodal Winther.

Na hřiště Golf Santa Ponsa to přece jen stihnul. Během kola sice o svůj náskok dvou ran přišel, ale v závěru chybovali i jeho soupeři, a tak mělo ranní drama přece jen vítěznou tečku.

Winther si ji mohl naplno vychutnat i se svou manželkou a dětmi hned na greenu osmnáctky. "Je to fantastické, těžko hledám slova. Jsem šťastný, že u toho mohou být i moje manželka a děti," konstatoval Winther.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení