Fowler v očekávání. Jméno dcery ale ještě nevybrali

Rickie Fowler

Rickie Fowler sice na golfových hřištích nehraje v nijak oslnivé formě a na vítězství čeká už od roku 2019, ale i tak prožívá období, které by hned tak neměnil. V listopadu totiž se svou manželkou Allison Stokke očekávají narození dcery. Její jméno ale zatím nemají.

Minulý týden byl Fowler na turnaji CJ Cup po dlouhé době ve hře o vítězství. Nedosáhl na něj, ale naznačil, že je na dobré cestě vrátit se mezi nejlepší. Za posledních 18 měsíců totiž mnohem více strádal a neustále se propadal ve světovém žebříčku.

Zatímco v golfu se mu příliš nedaří, dobrou zprávou pro něj je, že už v listopadu očekávají se svou manželkou narození svého prvního dítěte. Bude to dcera, ale jak Fowler přiznal, jméno pro ni ještě stále nemají.

V rozhovoru pro PGA Tour ale prozradil, jak budou jméno vybírat. Do užšího výběru se dostanou zhruba tři jména a z nich vzejde to vítězné.

Fowler si vzal 32letou Allison v roce 2019 a to, že očekávají narození dítěte, oznámil na sociálních sítích. Manželé většinou těhotenství tají, ale Fowler prozradil i to, proč zprávu o očekávaném narození svého dítěte zveřejnili.

"Když jsem se to dozvěděl, byl jsem nadšený. A Allison také. A chtěl jsem se o takovou zprávu s někým podělit. Nejdřív s rodinou, přáteli, pak jsme to začali sdílet s dalšími lidmi a teď to ví každý," konstatoval 32letý Američan.

"Ze začátku to bylo především o ujišťování, že jde všechno, jak má, že jsou Allison a dítě zdravé. V tomhle směru je všechno v pořádku. A na jménu pracujeme," dodal Fowler, který hraje aktuálně na turnaji ZOZO Championship v Japonsku.

Ani na něm ale nijak nezáří. Po dvou kolech, v nichž zahrál 70 a 71 ran, dělí se skóre +1 až 35. místo. A v obou kolech se nevyhnul většímu zaváhání na některé z jamek – v prvním na sedmnáctce zahrál triple bogey, ve druhém na čtrnáctce double bogey. Na průběžně vedoucího Hideki Matsuyamu ztrácí 9 ran.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení