Nejsledovanější golfista na Instagramu? Není to Tiger, Rory ani DJ

Paige Spiranac

Který golfista má nejvíc fanoušků na Instagramu? Kdo je nejpopulárnější? Asi překvapí, kdo je v počtu "followerů" světovou jedničkou. Není to ani Tiger Woods, ani Rory McIlroy a ani nikdo z elitní golfové společnosti. Jedničkou je Paige Spiranac.

Navíc poměrně suverénní. Modelka a také golfistka, která zkoušela své štěstí i na profesionálním okruhu Ladies European Tour, ale bez větších úspěchů. Stejně jako při nedávné kvalifikaci na zámořskou LPGA.

To ale nic nemění na tom, že Spiranac nasbírala na Instagramu neuvěřitelných 3,1 milionu fanoušků. O 400 tisíc víc než na druhém místě Tiger Woods. A víc než Phil Mickelson a DJ dohromady.

Spiranac na sociálních sítích nejen reaguje na aktuální dění ve světovém golfu, když se vyjadřovala například ke kontroverzi Brookse Koepky a Brysona DeChambeaua, ale také pravidelně zveřejňuje své golfové rady a leckdy poněkud provokativní fotografie outfitů, v nichž vynikají její ženské přednosti.

Není ale populární pouze na Instagramu. Stejný zájem přitahuje i na dalších sociálních sítích. Na Twitteru má bezmála půl milionu fanoušků, na TikToku 1,2 milionu.

A vysvětlení, proč je tak úspěšná, že zastínila i mnohem úspěšnější golfisty na hřišti, má velice prosté. "Existují dva velké důvody, proč to tak je. Moje golfové znalosti a moje osobnost," okomentovala žebříček golfové popularity na Instagramu. Těžko říct, nakolik to měla být vtipná glosa, nebo nakolik to bylo míněno vážně...

Vedle toho, že je populární a hojně sledovanou osobností na sociálních sítích, je Spiranac také ambasadorkou společnosti amerických bookmakerů PointsBetUSA a moderuje svůj vlastní podcast s názvem Zahrajte si kolo s Paige Renee.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení