Co dělá DeChambeau o dovolené? Zase pálí bomby

Bryson DeChambeau

Ačkoliv si Bryson DeChambeau právě dává oddych od PGA Tour, nedává si pauzu od golfu a od tvrdého tréninku. A nezáleží na tom, že je zrovna na Bahamách, kde by se daly dělat mnohem zábavnější věci, než tvrdě dřít.

DeChambeau je neustále v pohybu. Dohrál sezónu PGA Tour, pak přispěl k drtivému vítězství Američanů nad Evropou v Ryder Cupu, načež místo oslav odjel do nevadské pouště soutěžit na světový šampionát v délce drivů se specialisty ranaři.

A nyní už je v Albany na Bahamách kde… zase pálí bomby! Po boku svého kolegy ranaře Martina Borgmeiera, se kterým soutěžil nedávno v Nevadě, řeže do míčků na drivingu tak, že z něj lije pot proudem, zatímco do něj pálí karibské slunce.

Ale pravdou je, že si zároveň i užívá volného času. Ve Stories na Instagramu ukázal videa, jak si s Borgmeierem skáčou ze člunu do oceánu a dělají přesně to, co by člověk na dovolené dělat měl, pokud se nejmenuje Bryson DeChambeau.

I když i on si odpočinek zaslouží. Světová šestka má za sebou turbulentní rok. Bylo to o něco více než před 12 měsíci, co DeChambeau získal na US Open svůj první major titul. V řeznu na něj navázal svým triumfem na Arnold Palmer Invitational, což bylo jeho osmé vítězství na PGA Tour.

I nadále hrál skvělý golf, ale média živil mnohem více svýmy šarvátkami s Brooksem Koepkou, které se nakonec obrátily proti němu, když na něj fanoušci na turnajích pořvávali posměšně "Brooksy", až musel zasáhnout komisionář PGA Tour Jay Monahan.

Vše ale bylo zapomenuto po Ryder Cupu, na kterém se usmířil jak s Koepkou, tak si na svou stranu opět získal fanoušky. Nachází se tak v kariéře v dobré pozici, aby nadále naplňoval své ambiciózní cíle.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení