VIDEO: Ancer trefil na CJ Cupu neskutečný albatross

Abraham Ancer

Taková rána se povede dost možná jednou za život. Abraham Ancer během druhého kola CJ Cupu poslal přímo do jamky míček z 228 metrů a na jediné jamce si díky tomu polepšil hned o tři rány! U díky tomu si výrazně polepšil v pořadí na průběžné dělené 19. místo.

Ancer vstoupil do turnaje průměrným kolem za 70 ran (-2) a po čtvrtku byl na děleném 59. místě. V pátek hrál ale parádní golf, když ani jednou nechyboval a poté, co zahrál čtyři berdíky dorazil na pětipar čtrnáctky.

Na něm byl po drivu v ideální pozici na fairwayi, odkud si to zamířil druhou ranou nejen na green, ale i přímo do jamky!

Míček přitom dopadl ještě před greenem, na který ale doskákal a poté po neuvěřitelném breaku skončil v jamce. Albatross byl na světě.

I přesto ale na prvního Keitha Mitchella ztrácí propastných devět ran. Mitchell totiž vystřihl v nevadě úvodní dvě rundy za 62 a 64 ran a je na fantastickém skóre -18 po dvou kolech.

Na čtyři hráče na děleném druhém místě, kde jsou také Jordan Spieth a Adam Scott, má náskok už pěti ran. Skvěle pak zatím hraje také Rickie Fowler, který je o další ránu zpět dělený šestý.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení