Fowler se stavil u Harmona a válí, McIlroy jako na houpačce

Rickie Fowler

Rickie Fowler měl po svém dalším nezdaru v minulém týdnu v Nevadě trochu volna, a tak vyrazil za svým bývalým koučem Butchem Harmonem. A podle všeho udělal dobře, když po prvním kole CJ Cupu je v TOP 10. Na tu lehce ztrácí Rory McIlroy, který byl jak na houpačce.

Fowler za sebou má nejhorší sezonu kariéry, když se na PGA Tour nedostal ani do play-off. A hned na prvním turnaji v nové sezoně neprošel v minulém týdnu na TPC Summerlin cutem, přestože se v pátek loučil třemi berdíky a kolem za 66 ran. Ani to ale na víkend nestačilo.

Populární Američan se tak měl alespoň čas na chvíli stavit za svým bývalým koučem Harmonem, který opustil okruh před dvěma lety. Je ale doma právě v Nevadě, kde vede golfovou školu v Rio Secco.

"Měl jsem volný víkend, ale hřiště bylo zavřené a potřeboval jsem trefit pár míčků. Vždy je fajn se s Butchem potkat, je s ním zábava. A k tomu bylo super, že jsem tam mohl odplit pár míčků," řekl Fowler k návštěvě nedalekého resortu, kam ale primárně nezamířil pro golfové rady.

"Stavil se na már dní, myslím, že jeho švih je v pohodě. Ani jsem mu nepomáhal s jeho hrou, vždy jsme si byli blízcí," řekl k setkání Harmon pro zámořský Golf Channel a Fowler ho doplnil: "Rád se viděl s Allison (manželka Fowlera), strávili jsme nějaký čas s ním i jeho ženou Christy.

"Řekl, že se mu líbí, na čem s Johnem Tillerym (nový Fowlerův kouč) pracujeme. Mám prý pouze hrát a věřit si," dodal Fowler, který jak slyšel, tak učinil. A na úvod CJ Cupu vystřihl čistou rundu s šesti berdíky a připsal si druhou 66 v řadě. Na prvního Roberta Streba ztrácí pět ran.

Výsledkem o dvě rány horším vstoupil do turnaje Rory McIlroy (T26), který po klidně úvodní devítce s dvěma birdie a sedmi pary prožil na té druhé skutečnou divočinu. Ke třem birdie a dvěma bogey přidal sice eagle na pětiparové čtrnáctce, ale i triple bogey na čtyřparu sedmnáctky.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení