Thomas prozradil, co udělal s oblečením z Ryder Cupu

Justin Thomas

Justin Thomas podle všeho netrpí příliš velkým sentimentem k věcem. Alespoň co se týče oblečení z týmových soutěží, ve kterých se začíná Americe zase dařit. Dokládá to skutečnost, jak naložil s tím, co od amerického týmu vyfasoval letos ve Whistling Straits.

Thomas za sebou má dva Ryder Cupu a stejný počet Presidents Cupů. Pamětní oblečení však má doma schované pouze ze svých nováčkovských klání, a ani ty na sebe nikdy potom neoblékl.

"Velmi rychle jsem si uvědomil, že to už nikdy nebudu nosit," řekl 28letý Američan dva týdny poté, co si užil s Američany letošní destrukci Evropy. Ze svého prvního Presidents Cupu (2017) i Ryder Cupu (2018) si přitom odvezl domů většinu věcí. Ale už se jich zbavil.

"Pamatuji si, že věci z Ryder Cupu jsem měl v šatníku velmi dlouho, ale nikdy je už nenosil. Tak jsem řekl PGA a PGA Tour, ať to rozdají na místních (akcích) First Tee, protože tam budou mnohem využitelnější," prozradil Thomas, který si tak letos už domů prakticky nic neodvezl.

Vše nechal ve Whistling Straits.

"I když, to vlastně není pravda. Vzal jsem si nějaké čepice a pár triček. Myslím, že z Austrálie (Presidents Cup 2019) to bylo to samé. Je to spousta věcí a já nechci být křeček a vše si to vzít domů. Někdo jiný to využije mnohem více, mně stačí pouze vzpomínky," dodal Justin Thomas.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení