Pařba ve Vegas! Poulter hodil Ryder Cup za hlavu a užívá si

Ian Poulter

Ian Poulter je toho času v Las Vegas, kde si dala PGA Tour dvoutýdenní zastávku. A soudě podle jeho výstupů na sociálních sítích už hodil za hlavu nedávnou porážku v Ryder Cupu, který mohl být jeho poslední v kariéře, a už zase si užívá život a srší vtipem jako obvykle.

Na konci září neměl "The Postman" mnoho důvodů k radosti, když jako člen týmu Evropy schytal na americké půdě drtivou porážku 19-9, což je v Ryder Cupu nejvyšší rozdíl v historii. Pošťák aspoň jako vždy doručil bod v singlu, ve kterém tak zůstává nadále úctyhodně neporažen.

Poulter ale nejspíš všechny démony z Whistling Straits již vyhnal z hlavy, což na svých sociálních sítích demonstruje tradičně zábavným obsahem.

A to i přesto, že v prvním ze dvou turnajů v Las Vegas neprošel cutem, když na Shriners Hospitals for Children Open zahrál druhé kolo za 74 ran. To mu ovšem nezabránilo si město hříchu pořádně užívat a tropit si legraci ze svého okolí.

Tentokrát neušetřil svého kedíka Terryho Mundyho. Na svém twitterovém účtu zveřejnil fotomontáž, na které má na sobě dětské nosítko, ale v něm místo mimina právě jeho. Je to odkaz na komedii Pařba ve Vegas, kde takto nosil Zach Galifianakis dítě nalezené ve skříni.

Ale i z dalších příspěvků na sociálních sítích čiší z Poultera pohoda. Užíval si mimo jiné také na boxerském duelu Tysona Furyho a Deontaye Wildera, který vyhrál jeho krajan Fury. Ten svého soupeře knockoutoval v 11. kole a pak zpíval píseň "Walking in Memphis." Jen město zaměnil za Vegas. Poulter si to natočil na telefon a vložil na Twitter.

A na Twitteru zveřejnil Poulter také video, jak mu do odpalu na Pro-Amu rapuje americký hudebník Kelley James a vtipně tak komentuje jeho ránu.

Není však pochyb o tom, že přes všechnu zábavu, kterou si užívá, by si Poulter chtěl aspoň ve druhém turnaji v Las Vegas udělat radost a pohodu také nějakým dobrým golfovým výsledkem.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení