Tragédie na latinskoamerické PGA Tour. Zemřel další kedík

PGA Tour Latinoamerica

Neštěstí znovu obcházelo PGA Tour Latinoamerica. Minulý týden se na turnaji v Mexiku zhroutil na odpališti kedík Manuela Torrese Alberto Olguin. Později v nemocnici bohužel zemřel.

Stalo se to ve čtvrtek během prvního kola turnaje Dev Series Final v Nuevo Vallarta na deváté jamce, která byla pro Torrese poslední osmnáctou jamkou dne.

"Záchranáři dorazili na hřiště, provedli Olguinovi KPR (Kardiopulmonální resuscitace, pozn.) a poté ho odvezli do nedaleké nemocnice, kde zemřel. Prohlášen za mrtvého byl v 15:27," stojí v oficiálním prohlášení.

"Výkonný ředitel PGA Tour Latinoamerica Todd Rhinehart a celé vedení Tour vyjadřuje rodině Alberta Olguina upřímnou soustrast."

Jedná se o druhou takovou tragedii v letošní sezóně latinskoamerické PGA Tour. V červnu utrpěl kolumbijský caddie Jose Edgar Preciado po druhém kole ve svém hotelu v Kolumbii infarkt, který byl pro něj smrtelný.

Venezuelan Torres se v pátek vrátil na hřiště a zahrál 69 ran, o víkendu pak zapsal dvakrát 73 ran a skončil v poli poražených.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení