Váňová na LETAS čtrnáctá, Vlčková na finále Symetry nedala cut

Šideri Váňová

Povedený turnaj, předposlední na LETAS v této sezoně, za sebou má Šideri Váňová. Česká profesionálka skončila ve Francii na Terre Blanche Ladies Open na děleném čtrnáctém místě.

Váňová vstoupila do turnaje kolem za 74 ran (+2), ve druhém ale zahrála o čtyři rány lépe, díky čemuž se před sobotním finále vrátila do paru a posunula se do elitní desítky průběžného pořadí.

Z ní ale bohužel po finálovém kole znovu za 74 ran vypadla. Váňová do finálového kola vstoupila deseti pary v řadě, aby ve zbytku kola prožila pořádnou divočinu. Par už totiž zahrála na posledních osmi jamkách jediný, přidala k němu tři birdie, tři bogey a jednoho dabláče.

Z českých hráček prošly na turnaji cutem ještě amatérka Natalie Saint Germain (+7, T32) a další profesionálka Kristýna Napoleaová (+9, T42). Vyhrála Švédka Linn Grant, která zahrála tři kola za -10.

Konečné pořadí turnaje LETAS zde.

Finálový turnaj letošní Symetra Tour nevyšel Karolíně Vlčkové. Ta obsadila na Floridě po kolech za 73 a 74 ran se skóre +3 dělené 102. místo a neprošla tak cutem. Za jeho hranicí zaostala o šest ran.

Průběžné pořadí turnaje Symetra Tour zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení