Nepříjemnost pro Nelly, v sobotu si přivodila zranění. Jaké?

Nelly Korda

V závěru sezony se Nelly Korda může zapsat do historie LPGA, když momentálně vede prakticky ve všech sledovaných statistikách a tabulkách. Nyní ji ale během třetího kola Cognizant Founders Cupu potkala velká nepříjemnost, když si poranila svou achilovku.

Stalo se tak na úvodní devítce sobotního třetího kola, mladší z dcer legendárního českého tenisty ale bezprostředně po dohrání nevěděla, co se stalo. Pouze přiznala, že bolest v achilovce je výrazná.

"Nevím, o co jde. Na první devítce jsem špatně došlápla a achilovka mě hodně bojí, už ji mám obvázanou," řekla novinářům v New Jersey, kde se další turnaj ze série LPGA hraje.

Ani nepříjemné zranění ji ale nevyřadilo ze hry o skvělé umístění. Do klubovny přinesla 68 ran (-3) a celkově se posunula na sedm ran pod par, což stačí na dělené šesté místo. Na vedoucí Korejku Jin Young Ko ztrácí ran šest, na čtveřici hráček na děleném druhém místě rány dvě.

"Půjdu na fyzio a uvidíme, o co jde. Nemám ponětí o tom, co se stalo, ale mám pocit, jako by se mi achilovka natrhávala," dodala Nelly, která popsala svou achilovku jako v ohni.

Přesto chce v neděli zaútočit na co nejlepší výsledek: "Budu se držet svého plánu. Během všech tří kol jsem udělala několik stupidních chyb, kterých se snad zítra dokážu vyvarovat."

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení