Dokonalá sázka na Ryder Cup. Za osm dolarů milionářem

Americké oslavy zisku Ryder Cupu

Golfisté USA si drtivou výhru na Evropany ve 43. Ryder Cupu ve Whistling Straits užívali naplno a plnými doušky, ale pravděpodobně ne tolik, jako nejmenovaný sázkař, který si vsadil na nedělní singly a po jejich dohrání se stal téměř milionářem.

Pravděpodobnost, že trefíte přesně všech dvanáct utkání nedělních singlů, příliš velká není. Zvlášť proto, že golf a především jamkovka jsou nevyzpytatelné. Ale stalo se.

Jak prozradil zasvěcený pracovník sportovního byznysu Darren Rovell, nejmenovaný sázkař trefil všech dvanáct výsledků správně a odnesl si téměř milion dolarů. Přesně pozoruhodnou částku 966 290 dolarů. A co víc – za sázku ve výši 8 dolarů!

Aby ještě víc vynikla unikátnost takto trefené sázky, vzhledem k tomu, že jsou vždy tři možnosti – výhra, remíza a prohra – mohlo nastat přes 500 tisíc různých kombinací výledků.

Neznámý výherce trefil mj. i to, že trápící se Rory McIlroy po třech prohrách porazí do té doby velice dobře hrající Xandera Schauffeleho, a naopak vsadil na výhru Scottieho Schefflera, který jasně porazil světovou jedničku Jona Rahma. Vlastně pozoruhodně a neuvěřitelně trefil všechny výsledky.

Nezbývá, než popřát, aby si dotyčný parádní výhru užil. Nejspíš to musí být opravdový golfový expert…

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení