Vítězství spojuje. Stali se Koepka a DeChambeau dobrými přáteli?

Brooks Koepka

Pod vlivem velkého vítězství v Ryder Cupu je nejpíš minulostí i dlouho vedená válka mezi Brooksem Koepkou a Brysonem DeChambeauem. Ba co víc, podle zpráv z americké kabiny se z nich stali i dobří přátelé, což si ještě nedávno nikdo neuměl ani představit.

Šlo to po malých krůčcích. V týdnu před Ryder Cupem spolu poprvé na veřejnosti prohodili pár slov. I když byl jejich kontakt ještě velmi vlažný a jen letmý, davům amerických fanoušků ve Whistling Strait neunikl a reagovali na něj bouřlivým jásotem.

V neděli po vítězství se oba kohouti ještě na hřišti už i objali. O chvíli později to zopakovali na tiskové konferenci před celým týmem, když je k tomu vyzval Justin Thomas. "Než to skončí, měl by se Brooks a Bryson obejmout, abychom dokázali, jak velký jsme tým," řekl Thomas a oba ho vzápětí poslechli.

Při oslavách se pak zašlo ještě dál. A vlastně je to z nich jinak jediný únik informací. Celý tým měl na sobě třička s motivem z komedie Bratři z donucení z roku 2008. Jen místo hlav hlavních hrdinů Willa Ferrella a Johna C. Reillyho byly hlavy DeChambeaua a Koepky.

A oba se prý na afterparty spolu dobře bavili a dojít mělo i na společný týmový zpěv známé písně Why Can´t We Be Friends.

Podle Golf Channelu měli údajně dokonce před Ryder Cupem požádal kapitána, aby je nechal hrát spolu, čemuž prý Stricker nevyhověl. Nejspíš hlavně proto, že už měl své dvojice poskládané dopředu. Ať už je na tom něco pravdy nebo není, válečná sekera je, zdá se, zakopána.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení