Přijde DJ o svou oporu? Paulina se před Ryder Cupem zranila

Paulina Gratzky a Dustin Johnson

Už dvakrát stála Paulina Gretzky v Ryder Cupu po boku svého snoubence Dustina Johnsona a vždycky na sebe strhávala velkou pozornost. Aby také ne. Její letošní účasti ve Whistling Straits, kde se boj s Evropany rozhoří už příští týden, je ohrožena.

Na Instagramu zveřejnila příspěvek, ve kterém má na noze pevnou černou dlahu s ironickým popiskem „Moje štěstí před Ryder Cupem“.

Aniž by sdělila další podrobnosti, je jasné, že přišla k úrazu. Pokud tak dorazí podpořit svého nastávajícího, stráví asi většinu času v sedě.

Paulina přitom fandí Johnsonovi osobně na turnajích velmi často. Minulý týden spolu byli spatřeni na party na jachtě, kde si pár nejspíš užíval konec sezóny PGA Tour a vypadal, že se skvěle baví.

Není jasné, kdy a jak se pak dcera nejslavnějšího hokejisty světa zranila. Na Instagramu pro svůj milion fanoušků jen zklamaně odhalila, že se to stalo zrovna před Ryder Cupen, kam se opět chystala podpořit svého snoubence a otce svých dvou chlapců. Jestli přesto dorazí, není v tuto chvíli jasné.

Pár je spolu oficiálně od roku 2013, kdy se také zasnoubil. Až letos ale oznámil, že chystá svatbu. Ta se bude konat, jak Paulina prozradila v srpnu také na Instagramu, v Blackberry Farm, pětihvězdičkovém resortu s vlastním pivovarem a dalšími atrakcemi v Tennessee. Datum ještě zveřejněno nebylo.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení