Famózní flop Mickelsona. Přes hodně neobvyklou překážku

Phil Mickelson

Kdo umí, ten umí. Přesně to platí pro Phila Mickelsona v okamžiku, kdy musí vytáhnout některou ze svých jedinečných ran. Naposledy ukázal své golfové umění, když zahrál famózní flop přes poněkud neobvyklou překážku, basketbalovou hvězdu Stephena Curryho.

Phil Mickelson během své kariéry mnohokrát předvedl výjimečné a někdy i bláznivé údery, nad nimiž golfoví fanoušci mohli jen žasnout. Při turnajích i různých exhibicích.

Tentokrát nehrál přes vysoké stromy, nebo naopak pod nimi, ani nepředvedl zázračnou ránu z bunkeru. Pro změnu ale předvedl ránu přes jednu z největších hvězd basketbalové NBA Stephena Curryho.

A nutno přiznat, že se rozehrávač Golden State Warriors necítil úplně v klidu a komfortně, když si ho Lefty postavil zhruba metr před míček. "Myslím, že mi na chvíli vynechalo srdce," přiznal Curry, trojnásobný šampion NBA.

Mickelsonův flop ještě z jiného úhlu...

Mickelson ale opět dokázal, že rány, které mají daleko k obyčejným, zvládá suverénně. I přesto, že tentokrát hrál přes neobvykle vysokou překážku – 191 cm vysokého basketbalistu.

Flop 51letého vítěze šesti majorů s přehledem přeletěl přes hlavu Curryho a skončil za jeho zády na greenu. A Curry si hodně hlasitě oddechl. "V tomhle mi prostě věř," suše konstatoval Mickelson.

Později k tomu přidal, že až přijde den, kdy někoho při takové akci zraní, bude to den, kdy odejde do golfového důchodu. Takový den ale ještě evidentně nenastal. Naštěstí…

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení