Zase ten závěr. Lieser skončil na Challenge Tour ránu za TOP 10

Ondřej Lieser

Ondřej Lieser útočil během finálového kola Big Green Egg German Challenge na špičkové umístění, ale v závěru stejně jako o den dříve přidal několik ran navíc, které ho stály mnohem lepší výsledek. Kolem za 70 ran (-1) se nakonec umístil na děleném 12. místě. Gordan Brixi zahrál v neděli 74 ran (+3) a obsadil dělené 39. místo.

Lieser v polovině turnaje o ránu vedl, ale ve třetím kole zahrál 75 ran a do finále šel se ztrátou pěti ran na čelo leaderboadru. Na první devítce finálového kola ale zahrál čtyři birdie a posunul se opět na přední příčky. Po dalším birdie na třináctce už byl těsně za vedením.

Na 14 a 15 ale nabral tři rány, když zahrál bogey a dabláče. Pak přišlo birdie na 16, ale na závěr zahrál Lieser další dvě bogey a klesl mimo TOP 10.

Brixi byl po 36 jamkách na dělením šestém místě, ale pak již jenom klesal. V neděli o 19 míst, když zahrál na kolo tři rány nad par. Jeho skóre tak kleslo na celkový par. Druhý cut v sezóně na Challenge Tour se ale počítá.

V neděli zahrál na první devítce bogey na 2 a dabláče na 8. na druhé devítce konečně skóroval a to hned třikrát po berdících na 10, 12 a 17, ale přidal také bogey na 15 a také druhé double bogey na 14.

Se skóre 12, tedy šest ran před Lieserem, vyhrál turnaj Španěl Angel Hidalgo, který zahrál finálové kolo za 68 ran (3).

O dvě rány na 2. místě skončil jeho krajan Santiago Tarrio po skvělém finálovém kole za 63 ran, společně s Rakušanem Lukasem Nemeczem, který zahrál v paru a neudržel tak vedení, které držel po třech kolech.

Konečné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení