Jak se cítí odstrčený Reed? Jeho reakce na Twitteru jsou výmluvné

Patrick Reed

Ačkoliv kapitán amerického týmu pro nadcházející Ryder Cup Steve Stricker uvedl, že Patrick Reed vzal jako ´skutečný šampion´ fakt, že ho Stricker nevybral do týmu, Reedovy reakce na sociálních sítích svědčí o tom, že kapitánovo rozhodnutí skousává jen velmi těžce.

I když Reed Strickerovo rozhodnutí veřejně zatím nijak nekomentoval, jeho aktivita na Twitteru jasně naznačuje, že ho kapitánovo rozhodnutí vybrat jiné hráče dost zasáhlo. Svědčí o velký počet negativních reakcí na Strickerovo rozhodnutí, které Reed ´olajkoval´.

"Páni, kde je Patrick Reed? Zavrhnout Kapitána Ameriku je jako kdyby tým Evropy nevybral Poultera nebo Garciu. Je to snad soutěž popularity, nebo se bojíte vybrat opravdové kluky a radši vezmete mladé pušky? Tohle selhání jde za tebou, Steve. Jsi kapitán Politika," zněl text jednoho silně kritického tweetu, který Reed olajkoval.

"Počkej Steve, opravdu jsi nevzal Reeda do Ryder Cupu? Jak sakra můžeš nechat nejlepší krátkou hru na světě mimo tým USA," napsal další uživatel. A Reed opět reagoval pod příspěvek svým lajkem.

Další z mnoha příspěvků, který se Reedovi líbil, hovořil o bodnutí do zad. To jsou silné indicie, které odhalují, že Reed sice možná do telefonu Strickerovi řekl něco smířlivého, ale uvnitř se v něm vaří krev.

Stricker obhajuje své opomenutí Reeda jeho zdravotním stavem, kdy v uplynulých týdnech prodělal těžký zápal plic.

Mnoho fanoušků si však myslí, že se Strickerovi jeho prodělaná nemoc jen hodí do krámu, aby měl důvod nevzít hráče, kolem kterého byla v posledních letech spousta kontroverzí.

Reed byl před nemocí blízko přímé kvalifikaci, ale kvůli třem vynechaným turnajům v řadě nakonec zůstal mimo šestku hráčů, kteří se dostali do týmu přímo.

Dalšími šesti hráči, kterými Stricker svůj tým doplnil, jsou Tony Finau, Jordan Spieth a nováčci Xander Schauffele, Harris English, Daniel Berger a Scottie Scheffler.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení