Svůdná Paige ukázala svoje ručníky. Inspirací byl Ryder Cup

Paige Spiranac

Početní fanoušci Paige Spiranac oceňují, že má hodně co ukázat, což denně dokládá na sociálních sítích, kde už je dlouho fenoménem. Nyní Paige ukázala své nové ručníky, které hodila na trh. Jsou inspirované Ryder Cupem a ať už fanoušek Evropy nebo Ameriky, vybere si každý.

Ryder Cup ve americkém Whistling Straits začíná už za dva týdny a bývalá profesionální golfistka, nyní přední světová influencerka pocházející z golfového prostředí, si ze slavného souboje hodlá vzít také něco pro sebe.

A to skrz edici ručníků se svou podobiznou, která je jak na evropské verzi, tak i na americké. Obchod je obchod, a tak Paige nabízí své zboží pro oba fanouškovské tábory, ačkoliv je jasné, kterému týmu jako Američance její srdce náleží.

A cena? Na playaroundshop.com necelých 650 korun za jeden kus. Za tři ručníky pak fanoušci, kteří se chtějí do Paige utírat, zaplatí kolem 1500 korun. Hodně lákavé, že? Ne, teď vážně, i podle příspěvků fanoušků na Twitteru či na Instagramu je jasné, že tohle zboží půjde na dračku.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení