Reedovi doktoři doporučili, aby se raději rozloučil s rodinou

Patrick Reed

Patrick Reed podle svých slov v minulých týdnech bojoval o vlastní život. Doktoři, kteří léčili jeho oboustranný zápal plic, mu dokonce doporučili, aby se rozloučil se svou rodinou, kdyby vše nedopadlo dobře. To se ale naštěstí nestalo a Reed už je opět zpět ve hře.

Bývalý šampion Masters se po olympijských hrách ukázal ještě na akci WGC-FedEx St Jude Invitational a poté se na chvíli odmlčel. Až po pár dnech prozradil, že to s ním bylo reálně hodně špatné.

"Prvních pár dní mi doktoři říkali, abych si hodně psal s rodinou, mluvil s ní, protože se prostě neví. Nebylo to dobré, nebyl jsem na tom dobře," přiznal Reed během turnaje TOUR Championship, na který se se štěstím kvalifikoval a po zázračně rychlém uzdravení i může hrát.

Nyní už mu je do zpěvu a opět rozdává své typické úsměvy na všechny strany, ale tehdy mu bylo úzko a bál se, co se (ne)stane: "První dva dny jsem tam jenom seděl a myslel pouze na to, že se nebudu moci rozloučit se svými dětmi. Že jim nebudu moci říci, že je miluji. A že to nebudu moci říci ani své ženě a obejmout ji."

"Bylo to z ničeho nic. Cítil jsem se docela dobře a najednou jsem skoro nemohl dýchat, jako bych se topil ve vzduchu. Bylo to neskutečně rychlé, bylo to brutální," dodal Reed.

Ten je na finálovém turnaji PGA Tour v Atlantě po úvodních dvou kolech za 72 a 69 ran s celkovým skóre +1 na děleném 26. místě ze 30 hráčů, kteří se do East Lake kvalifikovali. Snaží se přitom přesvědčit amerického kapitána Steva Strickera, že si zaslouží pozvánku na Ryder Cup.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení