Cantlay, Rahm a ti ostatní. Finále PGA Tour má jasný scénář

Patrick Cantlay

Po dvou kolech seto zdá zase jasnější. Šampionem letošní PGA Tour bude nejspíše jeden z dvojice Patrick Cantlay - Jon Rahm. S americko-španělskou dvojicí zatím nikdo nedokáže držet krok, když Cantlay využívá svého náskoku před turnajem a Rahm hraje skvěle.

Přestože je Cantlay v polovině TOUR Championship na skóre -17, během dvou kol se dostal jen sedm ran pod par. Za své vedení tak děkuje nejen své hře, ale i faktu, že jako lídr FedEx Cupu startoval na mínus deseti.

"Hraji velmi dobře a myslím si, že i hraji hřiště tak, jak se má," řekl v polovině turnaje v East Lake jeho vedoucí muž. A to i přesto, že jeden soupeř zatím odehrál 36 jamek lépe než on. Ano, Jo Rahm.

Jenže ten startoval na mínus šesti, a tak i když zahrál ve čtvrtek a pátek o tři rány lépe než Cantlay, ztrácí na něho na druhém místě jednu ránu.

"Jakmile jsme odstartovali, nehrálo to žádnou roli. Čekala nás spousta golfu a to platí i teď," říká jasně Rahm, že si ze své nepatrně horší startovní pozice nic nedělal. A udělal dobře.

Jako jediný totiž drží s Cantlayem krok, Bryson DeChambeau na třetím místě už ztrácí na lídra šest ran, čtvrtý Justin Thomas sedm.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení