Paulina a DJ chystají svatbu. Místo už mají, datum ještě tají

Paulina Gretzky a Dustin Johnson

Po letech všemožných spekulací, včetně těch, že hrozí jejich rozchod, oznámili Paulina Gretzky a Dustin Johnson, že chystají svatbu. Už je jasné, kde se odehraje. V Blackberry Farm, pětihvězdičkovém resortu v Tennessee. Jediné, co ještě drží v tajnosti, je datum svatby.

DJ a Paulina se seznámili už v roce 2009, ale chodit spolu začali až o čtyři roky později v roce 2013. Po sedmi měsících se zasnoubili, ale se sňatkem nijak nepospíchali. Mají spolu dva syny, šestiletého Tatuma a čtyřletého River Jonese.

Během let si ostře sledovaný pár prošel i krizí a těžkým obdobím, objevovaly se spekulace o jejich rozchodu, ale vzhledem k posledním událostem se zdá, že se přes všechny těžkosti dokázali přenést.

První informace o tom, že se svatba Johnsona s dcerou jedné z největších hvězd historie hokejové NHL Wayna Gretzkého skutečně blíží, prosákly už před několika měsíci. Tehdy Paulina na sociálních sítích prozradila, že už si vybrala svatební šaty.

Teď se spekulace potvrdily v okamžiku, kdy Paulina Gretzky rozesílala dárkové koše pro družičky obsahující pozvánky na svatbu. Samozřejmě s místem konání a datem obřadu.

Datum se ale ještě podařilo udržet v tajnosti, místo už nikoliv. Svatba se uskuteční v luxusním pětihvězdičkovém hotelu a resortu Blackberry Farm ve Wallandu, jehož součástí je i pivovar.

Konání svatby potvrdila na svém Instagramu i samotná Paulina, modelka, zpěvačka a herečka v jedné osobě, když zveřejnila fotografii s lidmi ze skupiny Vera Wang Bridal Services, kteří mají přípravy svatby ve svých rukách. Opět ale bez data, kdy si oba řeknou navzájem své ano.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení