Bývalý vítěz Masters trefil magické hole-in-one. Driverem

Craig Stadler se svým driverem

Zahrát hole-in-one je v životě každého golfisty, špičkového nebo rekreačního, vzácný okamžik. O to vzácnější, když dáte takové eso driverem. Pro vítěze Masters z roku 1982 Craiga Stadlera to ale vypadá jako skoro jako samozřejmost.

Dnes 68letý Craig Stadler, vítěz třinácti turnajů PGA Tour a především Masters z roku 1982, se při golfové rundě s přáteli nechal vyhecovat, aby na tříparové jamce dlouhé 169 yardů použil místo železa driver.

Stadler sice jen zamručel, že tohle není jejich svět, ale jeho a že ho nutí odpalovat driverem, ale pak si natýčkoval míček a předvedl něco z golfové magie. Odpálil ránu bez většího míření, spíš jen tak ledabyle.

A pak už jen všichni sledovali, jak míček dopadne na green, vyjede do svahu a potom se se vrátí a zmizí v jamce. Poslední centimetry jeho pouti už provázel huronský řev hráčů na odpališti.

"Pánové, tak tohle je jeden z největších okamžiků vašeho života?" ptá se Dan Boever, který video s hole-in-one po ráně driverem uveřejnil na Twitteru.

"Jsem naprosto unešený. Nikdy jsem na vlastní oči hole-in-one neviděl. Natož driverem," neskrýval nadšení další z přítomných hráčů.

Osmašedesátiletý Stadler si pak už jen mohl naplno vychutnat slastný okamžik, když vyndal míček z jamky.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení