Vtipkování o albatrosu. Stenson ho na Albatrossu málem dal

Henrik Stenson

Během úterní tiskové konference před D+D REAL Czech Masters došla řeč i na albatros. Nemyslíme přitom hřiště u Prahy, ale ránu, kterou Henrik Stenson nedal. O dva dny později se to ukázalo skoro jako nečekaná věštba. Albatros byl na Albatrossu neskutečně blízko.

Stenson dostal v Občanské plovárně otázku, jak vzpomíná na albatros z finálového kola v Dubaji. Nevzpomíná na něj nijak, a to jednoduše.

Žádný totiž nedal.

"Byl jsem tam velmi blízko k albatrosu, ale byl to jenom eagle. Nešlo to dovnitř," zareagoval švédský golfista s úsměvem. "Tady je všechno albatros, že jo?" dodal pohotově s narážkou na název resortu, kde se v Česku turnaj European Tour hraje.

Humorná scénka jako by měla být předzvěstí toho, co se stane v prvním kole turnaje. Stenson do něho vstoupil parádním kolem, během kterého málem albatros skutečně zahrál. Rozhodovaly centimetry.

I díky následnému dohrání do eaglu přinesl Stenson do klubovny výsledek 67 ran (-5) a po prvním kole dělí vedení. Jedinou ránu na něj přitom ztrácí mimo jiné český profesionál Ondřej Lieser.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení