Spilková si v Tokiu užívá kuchyni i české medailové úspěchy

Klára Spilková

Klára Spilková vyrazila ve středu do Tokia, kde si tak od čtvrtka užívá olympijskou atmosféru. Tu ji hned na úvod zpříjemnily české medailové úspěchy, které s českou výpravou pořádně oslavila. Vedle toho si také užívá místní asijské kuchyně, kterou miluje.

"Do Tokia jsme přiletěli včera večer. Byla to dlouhá cesta, ale v pohodě, a než jsme prošli všemi kontrolami a procedurami, dost to trvalo a pořádně nám vyhládlo," citoval Spilkovou v pátek facebook ČGF.

Nejlepší česká golfistka si přitom pochvalovala, že hladovět nemusela dlouho: "Je skvělý, že stravování ve vesnici funguje 24 hodin. Jídlo bylo hned napoprvé moc dobré, japonskou i korejskou kuchyni mám ráda."

Ihned po příletu do Tokia se Spilková potkala také s Ondřejem Lieserem. Ten hraje svůj olympijský turnaj už v tomto týdnu, a i když se mu bohužel vůbec nedaří, nějaké důležité postřehy své krajance předat může.

"S Ondrou jsme se na chvilku stihli potkat a vyměnit si pár informací," potvrdila Spilková, která okamžitě vyrazila do přípravy na svůj druhý olympijský turnaj, který si zahraje v příštím týdnu: "Už se adaptuji na místní podmínky, byla jsem v posilovně."

Spilková navíc dorazila do Tokia akorát na euforické oslavy dalších dvou zlatých medailí, které vybojovali Jiří Prskavec a Lukáš Krpálek.

"Stačila jsem také prožívat velký úspěch Jirky Prskavce, atmosféra v české výpravě se ani nedá popsat slovy," dodala česká golfistka a svá slova potvrdila ve stories na Instagramu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení