Woods je stále o berlích, ale zraněnou nohu už zatěžuje

Tiger Woods

Příliš informací o tom, jak postupuje léčení Tigera Woodse, přesněji řečeno jeho vážně zraněné pravé nohy po těžké autonehodě, se neobjevuje. I proto golfový svět nejspíš potěšily obrázky, na nichž vítěz 15 majorů už také pomalu zatěžuje operovanou nohu.

Woods byl před několika dny viděn v Los Angeles. Sice se pohybuje stále s berlemi, ale zároveň už při chůzi evidentně zatěžoval i zraněnou pravou nohu, kterou měl chráněnou speciální bandáží.

Podle zprávy magazínu TMZ a očitých svědků byl Woods spatřen před svým hotelem v Beverly Hills se svou přítelkyní Ericou Herman. Sice se pohyboval stále s pomocí holí, ale už byl při chůzi schopen přenést většinu, ne-li celou váhu na zraněnou nohu. To je pět měsíců po jeho těžké autonehodě, při níž o pravou končetinu téměř přišel, nadmíru pozitivní zpráva.

O Woodsově zdravotním stavu hovořil na nedávném turnaji 3M Open i jeho přítel Rickie Fowler, který ho několikrát navštívil v jeho domově na Floridě.

"Vím, že neustále a poctivě rehabilituje. Zabere mu to většinu dne. Dává do toho všechno. Je to ale hodně náročné. Má za sebou hodně dlouhou cestu, ale dlouhá cesta ho ještě čeká," uvedl Fowler na téma zdravotní stav Woodse.

Ostatně, o tom, jak tvrdá je jeho rehabilitace, hovořil i samotný Woods v jednom z mála rozhovorů, které od své únorové autonehody poskytl. "Díky svým zraněním z minulosti už rehabilitačním postupům rozumím víc, ale tohle je úplně jiné zvíře. Je to bolestivější, než cokoliv, co jsem kdy zažil," přiznal tehdy bývalý první hráč světa.

Evidentní pokrok v Tigerové léčení neunikl ani fanouškům, kteří poslední Woodsovy okamžitě komentovali. "Vrací se a bude zase vyhrávat. To vám říkám," optimisticky předpovídal jeden z nich. "Šampion Masters 2022 je připraven k návratu," přidal se další. "Moc rád vidím ten pokrok," hlásil třetí Tigerův fanoušek.

Nicméně, objevily se i skeptické hlasy. "Už nikdy nebude hrát profesionální golf. Je to škoda samozřejmě," předložil jiný fanoušek svůj pohled. Pravdou je, že zatím neexistuje žádná prognóza a termín, kdy by se mohl Woods znovu objevit na golfovém hřišti.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení