Smith baví Tokio svým účesem. Čím ho ještě vylepšil?

Cam Smith

Australan Cameron Smith pokračuje ve svém mulletovém období. A pro olympijský golfový turnaj v Tokiu vše ještě vylepšil. A to nejen knírkem a bradkou, ale i vyšperkováním samotného mulletu.

Smith si letos nechal narůst pořádnou hřívu, kterou před Zurich Classic of New Orleans vylepšil jeho krajan Marc Leishman se strojkem v ruce. Mullet, který v minulosti nosil třeba i Jaromír Jágr, byl na světě.

Co víc. Australané následně týmovou soutěž na PGA Tour vyhráli a Smith vzkázal domů manželce, že účes, kterému se přezdívá "vpředu byznys, vzadu párty", jen tak neshodí. A své slovo drží!

Na olympiádě v Tokiu, kde se opět potkává i s Leishmanem, představil novou verzi, kdy má po pravé straně vyholené obří AUS.

"Je olympiáda, něco takového příliš často nedělám. Přemýšlel jsem o tom před dvěma týdny a řekl si, že do toho půjdu. Myslím, že to dopadlo dobře," řekl přímo v Tokiu Smith, který přidal i knírek a bradku.

Nyní tak už skutečně vypadá jako filmová hvězda z 80. let, a to nejen z filmů pro dospělé. A nás neskutečně baví. Co na to jeho matka? "Smála se," přiznal Smith, jak probíhal vzájemný telefonát.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení