Zažijte olympijskou atmosféru na Zbraslavi, i díky Lieserovi

Olympic Golf na Zbraslavi

V Tokiu se pomalu ale jistě rozbíhají olympijské hry, kam se ale bohužel letos žádný fanoušek nepodívá. Přesto můžete olympijskou atmosféru zažít, a to při golfu na Zbraslavi!

Je tu totiž třetí zastávka Zbraslav Experience Golf Tour, která přináší poslední červencový týden na Zbraslav chutě z celého světa a hlavně – možnost vyhrát speciální dárky z olympijské kolekce. Na ty nejšťastnější pak čekají dárky přímo z japonského Tokia s olympijským puncem.

Zbraslavský klub je totiž s letošní olympiádou díky účasti Ondřeje Liesera, který se jí jako první český golfista zúčastní, velmi úzce spjat. Těšit se tak hráči mohou nejen na golfové dárky, ale i negolfové suvenýry. Výherci budou losováni ze všech, kteří si na Zbraslav dorazí od 26. 7. do 1. 8. zahrát.

Celý týden bude zejména o sportovní atmosféře. V klubovně samozřejmě poběží olympijské hry v televizi, od čtvrtka pak včetně golfového olympijského turnaje právě s Ondrou Lieserem.

Vše pak na Zbraslavi vyvrcholí, jak je dobrý zvykem, sobotním turnajem ZEGT. V banku budou krásné kousky z olympijské kolekce a samozřejmě také ceny od stálých partnerů resortu.

V restauraci se máte možnost těšit od pondělí na menu, které šéfkuchař Pavel Švestka posbíral symbolicky na všech kontinentech. Dojde na africké Ugali s melounem, Asie přinese tradiční Ramen s vejcem, Austrálie pak Jehněčí plec s fazolovým ragů. A nejen to.

Na Zbraslavi se navíc stále hraje za zvýhodněné prázdninové ceny a na úžasně připraveném hřišti! Jako bonus zažijete olympijskou atmosféru.

Komerční sdělení.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení