Sestrám Kordovým vstup do Evianu nevyšel, nepokořily par

Jessica Korda

Vstup do čtvrtého letošního dámského majoru Evian Championship se sestrám Kordovým nevydařil. Ani jedna ve čtvrtek ve Francii nepokořila par a obě čeká v pátek boj o cut.

Jako první šla do boje dopoledne mladší Nelly a už po třech jamkách byla dvě rány nad parem, když ztratila dánu na desítce a dvanáctce. Pak sice zahrála birdie na sedmnáctce, ale k lepší druhé devítce se nenakopla.

Naopak.

V druhé polovině kola si pohoršila o další dvě rány, když sice přidal druhé birdie na sedmičce, ale do její skórkarty si našly cestu také tři další bogey (3, 6, 9). Bylo z toho 74 ran (+3) a postavení na přelomu první a druhé stovky.

Starší Jessica dopadla odpoledne jen nepatrně lépe. Do svého kola vstoupila ztrátou rány hned na jedničce, a další dvě bogey zapsala v úvodu druhé devítky na jamkách 10 a 11.

Následně sice poprvé ve čtvrtek zaskórovala berdíkem na 12, ale zbylých šest jamek došla v paru a se skóre +2 je také za hranicí cutu, které se pohybuje kolem par. Vedou Yealimi Noh a Pajaree Anannarukarn (obě -6).

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení