Skvělí Češi na PGT! Cafourek po kole za 62 ran dělí třetí místo

Jan Cafourek

Další skvělý den prožili na Pro Golf Tour čeští golfisté. Nejvíce se v Rakousku na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten dařilo ve středu Janu Cafourkovi, který se díky kolu za 62 ran (-8) posunul na dělené třetí místo. V TOP 10 je také Aleš Kořínek.

Cafourek měl do druhého kola pomalejší rozjezd, když na úvodní devítce zahrál osm parů a jediné birdie na pětiparové pětce. Pak ale natýčkoval na pětiparové desítce a začaly se dít věci.

Zkušený český profesionál zahrál na desítce eagle, druhé birdie dne přidal na dvanáctce a s kolem se pak rozloučil sérií dalších čtyř berdíků na jamkách 15, 16, 17 a 18. Bylo z toho nejlepší kolo dne!

Fantastická čistá runda posunula Cafourka před čtvrtečním finálovým kolem na průběžné skóre -9 a dělí třetí místo. Na vedoucí dvojici Maximilian Oelfke, Robert Foley ztrácí dvě rány.

Dobrou výchozí pozici před finálovým kolem má také dělený šestý Aleš Kořínek, který je po kolech za 66 a 68 ran na mínus šesti. O ránu za ním je na děleném 15. místě Michal Pospíšil. Cut dal i Jakub Bareš (-3, T30).

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení