Kořínek s Barešem začali na PGT skvěle, v Rakousku jsou v TOP 10

Jakub Bareš

Velmi povedené první kolo prožili na dalším turnaji Pro Golf Tour v Rakousku čeští golfisté Aleš Kořínek a Jakub Bareš (na snímku). Oba zahráli shodně za 66 ran (-4) a patří jim dělené osmé místo.

Jako první vyrazil do hry v 7:55 z desítky Bareš, o deset minut později započal svou cestu turnajem na stejném místě Kořínek. A jako by se vzájemně podporovali a hecovali ke kvalitnímu výkonu.

Bareš prožil v úterý na turnaji Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten bezchybný den se čtyřmi berdíky. Tři z nich si připsal na své první devítce (13, 17, 18), čtvrté zaznamenal v závěru kola na sedmičce.

Kořínek pak zahrál dokonce berdíků šest, když pokořil hned tři pětipary, ale na šestnáctce přišlo také jedno zaváhání bohužel v podobě double bogey. Musel se tak také spokojit s kolem za mínus čtyři.

Pod par, a to o ránu, se v Rakousku dostali v prvním kole také Jan Cafourek a Slovák Peter Valášek, vítěz nedávné jamkovky. Oběma by to zatím stačilo na cut přesně na ránu, dělí totiž 35. místo.

Jednu ránu na hranici cutu zatím ztrácí amatér David Benák (par, T50), dvě Michal Pospíšil s Matyášem Zapletalem (oba +1, T65).

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení