Před Czech Open si na sebe hráči mohou vsadit. Co je ve hře?

Beroun

Už za čtyři týdny startuje turnaj GolfAdvisor.golf Czech Open, který se odehraje v Berouně od 11. do 15. srpna. Ve startovním poli nechybí prakticky kompletní česká profesionální špička včetně Stanislava Matuše, Aleš Kořínka, Filipa Mrůzka, či Šimona Zacha.

Jednou z novinek je navýšení prize money turnaje na 30 000 euro, přičemž vítěz si odnese odměnu ve výši 10 000 euro. Zároveň se zvýšením prize money se sníží hranice cutu na 34 hráčů a všechna dělená místa.

"Snížením hranice cutu chceme především zatraktivnit finálová kola. Ale také umožnit hráčům, kteří by prošli cutem daleko za nejlepšími a bez šance na kvalitní umístění i výsledek, aby se nemuseli na turnaji trápit další dva dny," vysvětlila ředitelka turnaje Darina Muchová.

GolfAdvisor.golf Czech Open je čtyřkolový mezinárodní turnaj pro profesionály i amatéry z Česka i ze zahraničí pořádaný ve spolupráci s ČGF a PGA Czech se startovním polem pro 144 hráčů. Díky tomu se turnajové výsledky započítávají profesionálům do žebříčků Order of Merit české PGA a amatérům do amatérského světového žebříčku WAGR.

Vedle už jmenovaných přihlášených hráčů se v Berouně představí i další zajímavá jména včetně Jana Cafourka, vítěze Czech Open z roku 2019, Gordana Brixiho, Cyrila Suka, syna bývalého českého tenisty, či Romana Šebrleho, olympijského vítěze v desetiboji.

Ještě před startem turnaje je pro hráče připravená speciální akce. "Pravidelně zveřejňujeme přihlášené hráče na náš Instagram. Hráči si mohou tipnout své nejlepší kolo odehrané na turnaji. Ti nejpřesnější se dostanou do slosování a výherce získá jako odměnu zapůjčení vozu Mercedes Benz na víkend," představila speciální akci Darina Muchová.

 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení