Hraje o titul na The Open, fandí mu krásná vítězka reality show

Leah Totton

Jihoafričan Justin Harding je dvojnásobným šampionem European Tour a v tomto týdnu má velmi dobře rozehrané The Open. Po dvou kolech je se skóre -6 dělený sedmý a my chápeme, že mu to tak jde. Aby také ne, když ho přímo na místě podporuje Leah Totton.

Pokud navíc sledujete zahraniční reality show, možná vám tato 33leá kráska ze Severního Irska není neznámá. V roce 2013 totiž vyhrála britskou verzi soutěže The Apprentice, kterou celkem 17 let vysílala BBC.

V té soutěžili začínající podnikatelé o celkem 250 000 liber v podobě investice do jejich byznysu. Leah se snažila prosadit se svou kosmetickou klinikou, což se jí podařilo, a vznikla tak Dr Leah Clinics.

Ta získala, i přes kritiku odborníků poukazujících na menší zkušenosti mladé podnikatelky v oblasti plastické chirurgie, řadu ocenění a z centrálního Londýna expandovala po celém městě a také do Essexu.

Podle postů na sociálních sítích spolu šťastný pár randí zhruba dva roky, a tak Totton podle všeho zažila jak Hardingovo premiérové vítězství na European Tour v Kataru (2019), tak letos v březnu v Keni.

A stále je možné, že se spolu budou moci letos nabít z džbánku na klaret. Právě o ten se hraje v tomto týdnu na hřišti Royal St George's, přímé přenosy z víkendových kol sledujte na Golf Channelu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení