Mikiny s kapucí na The Open. Jaká se nejvíce líbí vám?

Justin Thomas

Stále více to přestává být tabu. Mikina s kapucí na golfu. Dokazuje to i letošní The Open, kde jich bylo pár k vidění. Módnímu trendu, pro mnohé kontroverznímu, tak neodolal ani nejstarší turnaj na světě.

Jako první vytáhl mikinu s kapucí už během tréninkových kol Justin Thomas a je pravda, že co se týče pozitivních ohlasů, zabodoval nejvíce.

Před startem turnaje sáhl po šedé variantě, během druhého kola pak po vínové, která se okamžitě stala nejvyhledávanější věcí mezi golfisty na internetu. A skutečně se není čemu divit.

Minimalistická Koko hoodie od firmy Greyson je díky kašmíru a vlně stále neskutečně elegantní, a navíc musí být neuvěřitelně pohodlná. 

To ale platí také o mikině od Adidasu, která se díky Tyrrellu Hattonovi stala pomyslným beranidlem a podle všeho nastartovala módní revoluci ve světě golfu. Hatton jí totiž dodal velkou publicitu, když s ní vyhrál BMW PGA Championship, a do kufru si ji vzal i na letošní The Open.

Tyrrell Hatton a jeho mikina s kapucí od adidasu (foto: GettyImages)

Asi nejvíce kontroverzní tak zůstala mikina Kevina Kisnera, který ji v modré verzi vytáhl na golf už před The Open na Travelers Championship. V Royal St George's však sáhl po šedé variantě a debata o vhodnosti podobných outfitů na golfu opět nabrala na obrátkách.

Zatímco kousky Thomase a Hattona stále drží určitý elegantní tvar, Kisnerova mikina od firmy Peter Millar působí tuctovým dojmem a je dokonce na zip. Za nás v pohodě, ale některým golfovým konzervativcům při sledování první kola doslova praskaly shafty v bagu. 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení