Budíček! Stenson poslal na Open na Poultera ptáky

Stenson a Poulter

Henrik Stenson, největší hvězda letošního D+D REAL Czech Masters, a Ian Poulter si mezi sebou neustále vyměňují nějaké ty pranky. O ten poslední se den před The Open postaral Stenson, který připravil ve středu v Royal St George's svému parťákovi nečekaný budíček.

Byly čtyři hodiny ráno, když Poultera probudilo v jeho karavanu něco až skoro děsivého. "Znělo to, jako by se mi 14 pterodactylů prohánělo po střeše," popsal své dojmy po brzkém probuzení Poulter.

Ten začal následně zjišťovat, co se mohlo stát. Když se zeptal svého krajana Jonathana Thomsona, jestli měl ráno na střeše svého auta také ptáky, dozvěděl se, že ne, ale že kolem 11. hodiny večer šel kolem Stenson.

Poulterovi bylo okamžitě jasné, že za tím bude on.

"Opekl nějaký chleba, smíchal ho s tuňákem... proto jsem měl to šílenství na střeše," okomentoval vše na sociálních sítích Poulter a Stenson jeho slova se svou typicky kamennou tváří potvrdil: "Ptáci milují tuňáky."

Trvalo velkou část dne, než všechna pro ptáky chutná potrava ze střechy Poulterova karavanu zmizela. My jsme přitom zvědaví, co Angličan vymyslí jako odplatu. Podle nás se dočkáme už na 149. The Open.

To sledujte v přímých přenosech na Golf Channelu. Ve čtvrtek a pátek prakticky celý den od 7:30 do 21:00.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení