Střelba na hřišti. Zavražděn byl i klubový profesionál

Pinetree Country Club

V sobotu se na golfovém hřišti nedaleko Atlanty udála velká tragedie. U 10. jamky Pinetree Country Clubu v Kennesaw byl nalezen mrtvý muž s viditelným střelným zraněním hlavy, který byl záhy identifikován jako místní profesionál Eugene Siller. Spolu s ním zemřeli také další dva lidé.

V době zveřejnění zprávy byl podle Atlanta Journal-Constitution podezřelý z tohoto činu stále na svobodě.

"Tato tragédie, při které jsme ztratili našeho člena Gena Sillera, nás hluboce zasáhla. Naše myšlenky a modlitby jsou teď s jeho rodinou a také s komunitou Pinetree Country Clubu," uvedla twitterová stránka sekce PGA of America v Georgii.

Na Twitteru kondoloval také president PGA of America Jim Richerson.

Policie dále uvedla, že další dvě těla byla nalezena v posteli v bílém pick-upu, který byl zaparkovaný na greenu. Obě oběti měly také zjevné střelné poranění. Jeden byl identifikován jako Paul Pierson, vlastník vozidla, identita druhého muže byla v době vydání zprávy neznámá.

Svědek John Lavender žijící nedaleko místa činu uvedl, že slyšel pět nebo šest ran, ale nebyl si jistý, jestli neslyší ohňostroj. "Prostě si nemyslíte, že v této oblasti bude někdo střílet," odkázal na klidný charakter oblasti.

Venkovský golfový klub se totiž nachází poblíž univerzitního kampusu Kennesaw State University. Škola, která leží asi 40 kilometrů od centra Atlanty, následně uvedla, že v souvislosti se střelbou jí nehrozí žádné nebezpečí.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení