DeChambeau se rozešel se svým kedíkem, Koepka ho popíchl

Bryson DeChambeau

Hodně nečekaný konec nabídl ještě před startem turnaj Rocket Mortgage Classic. Den před prvním kolem se totiž profesně rozešli Bryson DeChambeau s kedíkem Timem Tuckerem. Na turnaji přitom měli společně obhajovat loňský titul!

Rozhody golfistů s kedíky nejsou ničím až tak neobvyklým, několikrát za kariéru si jím projde každý hráč. Ale tento je trochu zvláštní, nastal totiž přímo uprostřed turnajového týdne.

DeChambeau s Tuckerem ještě v Detroitu společně obešli tréninková kola, ve středu večer se ale rozhodli, že spolupráci ukončí.

"Odvedli společně spoustu dobré práce, včera večer se ale rozhodli, že se rozejdou," potvrdil golfistův agent Brett Falkoff ve čtvrtek zámořskému Golf Channelu a pokračoval: "Tim už byl unavený a Bryson také. Každý vztah někdy skončí, a to se stalo i tady.".

"Nejde o jednu věc, nahromadilo se jich více. Jako v každém vztahu hráče a kedíka, i tady byly dobré a špatné momenty. Oba si přejí jen to nejlepší a vždy tu pro sebe budou," dodal Falkoff.

DeChambeau se s Tuckerem už jednou rozešel, a to v roce 2017. Znovu dohromady se ale dali začátkem následujícího roku. Společně získali všech osm titulů na PGA Tour, které aktuální světová šestka získala.

V tomto týdnu tak v soutěžních kolech DeChambeauovi nosí hole Ben Schomin, manažer Cobra Golf. V úvodním kole společně došli v paru, což je zatím daleko za hranicí cutu (T110).

Dechambeaua samozřejmě nezapomněl popíchnout jeho momentálně velký internetový rival Brooks Koepka, který na sociálních sítích ocenil práci svého kedíka Rickyho Elliotta, se kterým spolupracuje prakticky celou kariéru a se kterým vyhrál všechny čtyři své majory.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení