Fowler bude otcem, na životní změnu se těší

Rickie Fowler

Rickie Fowler prožívá turbulentní rok. A to nejen na golfovém hřišti. Na tom se mu sice dlouhodobě nedaří, ale při posledních dvou startech zazářil osmým místem na PGA Championship a jedenáctým na Memorialu. Nyní navíc prozradil, že se brzy stane poprvé otcem.

Se jeho ženou Allison Stokke to vědí už od února, ale světu se rozhodli radostnou novinku oznámit až v tomto týdnu samozřejmě kde jinde než na Instagramu. A Fowler se o své nové životní roli více rozhovořil před turnajem Travelers Championship, na kterém startuje.

"Zjistili jsme to v týdnu Honda Classic, takže už to chvíli víme. Byl jsem nadšený a ona samozřejmě také. Už jsem se nemohl dočekat, až se o to podělíme s dalšími lidmi, pak to najednou bylo všechno ještě reálnější," přiznal Fowler, který na Honda Classic hrál době, ale lepší výsledek než dělené 65. místo ho stálo nepovedené třetí kolo.

Sám přitom moc dobře ví, že se mu život narozením dcerky dramaticky změní: "Těším se na to. Určitě to bude velká změna. Najednou bude ona tím nejdůležitějším, všechno ostatní bude upozaděné."

"Pokusím se si všechny věci uspořádat tak, aby byly co nejvíce efektivní a abych dokázal rozprostřít můj čas mezi ní, svou rodinu a golf," dodal 32letý Fowler, který na PGA Tour vyhrál naposledy začátkem února 2019, kdy ovládl Waste Management Phoenix Open.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení