Stenson byl centimetry od BMW, eso padlo málem i na čtyřparu

Henrik Stenson

Henrik Stenson prožil na úvod turnaje Scandinavian Mixed, který ve Švédsku hostí společně s Annikou Sörenstam, průměrné kolo za 70 ran (-2). Málem ale odjížděl domů v novém BMW! A na PGA Tour padlo ve čtvrtek hole-in-one dokonce málem na čtyřparu.

Ve Švédsku se hraje turnaj společný pro hráče European Tour a Ladies European Tour a Stenson je jeho hostitelem. Jako takový dohodl na tříparovou patnáctku bonus za případné eso luxusní BMW a hned v prvním kole ho málem vybral sám!

Míčku chybělo do jamky jen několik centimetrů, a přestože se tedy jednalo o celkem snadné doklepnutí do birdie, dá se pochopit Stensonův lehce zklamaný výraz po excelentní ráně.

O něco málo více, ale stejně strašně blízko, byl ve čtvrtek hole-in-one také na patnácté jamce, ale během 1. kola Palmetto Championship na PGA Tour, kvalifikant Broc Everett. Jenže to bylo na 324 metrů dlouhém čtyřparu!

Zajímavostí je, že oba dva hráči zahráli své úvodní kolo na turnaji za dvě rány pod par a v pátek je tak čeká boj o cut. Přímý přenos Scandinavian Mixed sledujte od 13:00 na Golf Channelu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení