Hluboká ve skvělé kondici. A nabízí řadu zajímavých akcí

Golf Hluboká

Když se řekne Hluboká, většinou se každému okamžitě vybaví téměř pohádkový zámek obklopený okrasnými zahradami a anglickým parkem. Ale golfisté také vědí své – na dohled zámku, nebo spíš v podzámčí se nabízí 18 mistrovských jamek plus 9 na veřejném hřišti.

Jižní Čechy se u nás řadí mezi nejatraktivnější destinace pro cestování a hřiště i zázemí Zámeckého Golf Resortu Hluboká jako by si z jihočeské nabídky vybíralo to nejlepší. Kdo tady nějaký ten rok nebyl, nestačil by se divit.

To, co zůstává neměnné, je perfektní umístění hřiště do bývalé honitby a části zámeckého parku. Nenajdete tady ani žádné zásadní převýšení, ale naproti tomu množství vzrostlých stromů a také vodních překážek. Narazit můžete i na několik vodníků. Ostatně, jak by ne, jste v kraji jihočeských rybníků…

Osmnáctijamkové hřiště prochází drobnými změnami a úpravami prakticky neustále. Ani letošek nebyl výjimkou. Na jamkách číslo jedna a devět přibyla jezírka u fairwayí a další nový rybníček vznikl u fairwaye patnácté jamky. Hráči si tady musí při ráně z týčka dát pozor, protože tahle nová vodní pastička se dostává do hry.

Co ale golfisté ocení nejvíc, je kvalita hracích ploch, která je letos opravdu vynikající. Počasí letos přálo, a tak poslední aktuální informace hovoří například o rychlosti greenů přesahující 10 stop.

Hluboká ale nabízí i další možnosti – pro začínající golfisty veřejné 9jamkové hřiště a zmodernizovaný driving range. Díky kompletní rekonstrukci klubovny najdou návštěvníci resortu i skvělé klubové zázemí s restaurací La Cantina del Golf nabízející, jak už název napovídá, španělskou a středomořskou kuchyni. A jako bonus velkou terasu, z níž je nadmíru příjemný výhled na hřiště.

Pokud na Hlubokou vyrazíte, můžete vybírat i z množství akcí, které resort na léto připravuje. Vyberou si pánové i dámy, pokročilí i začínající golfisté.

Příklad? Na úterý 15. června je připravený v rámci celosvětové akce Den žen na golfu na Hluboké. Dámy se mohou těšit nejen na welcome drink, ale také na slevu 50% na green fee na 18 jamek, nebo lekci golfu s trenérem zdarma od 16 do 18 hodin. Důležité ale je zarezervovat si lekce golfu a tee time nejpozději do 14. 6.

Pro ty, co golf teprve objevují, je připravený na sobotu 19. 6. den Bav se golfem. Nadmíru bohatý program doslova pro celou rodinu startuje od 8 ráno a končí až v 18 hodin. Skvěle se pobavíte a navíc můžete vyhrát i zajímavé ceny. Více informací najdete na www.golfhluboka.cz.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení