Fanoušek si nechal vytetovat Mickelsona na lýtko. Lefty žárlil

Phil Mickelson

Velký fanoušek Phila Mickelsona byl tak nadšený z jeho vítězství na PGA Championship v předminulém týdnu v Kiawah Island, že si nechal na lýtko vytetovat jeho známé logo. I toto místo má přímou souvislost s jeho idolem, protože právě vypracovanými lýtky „jako Adonis“ se Mickelson rád chlubí.

Ostatně i tato část nohy, kam si nechal dotyčný Nolan Woller tetování udělat, je Mickelsonovu lýtku dost podobná. Zřejmě je tak toho víc, čím se chce fanoušek svému idolu přiblížit.

"Řekl jsem svým přátelům, že pokud vyhraje PGA Championship, nechám si Philovo logo vytetovat na levé lýtko. (I to není náhodně vybrané noha, Mickelson hraje na levou stranu). Nyní plně očekávám, že se moje hra dramaticky zlepší a budu mít sílu tisíců Philů," napsal majitel nové "kérky" na Twitter.

Odpovědi se mu dostalo i od samotného Mickelsona, který zároveň příspěvek svého fanouška „olajkoval“. Jeho odpověď však byla svérázná jako vždy. "Jsem žárlivý," napsal Lefty, čímž měl na mysli zřejmě to, že Woller má lýtka podobně vypracovaná.

Není to poprvé, co si nějaký fanoušek nechal na vlastním těle zpodobnit svůj golfový idol. Jeden Španěl si nechal vytetovat v roce 2018 obrázek svého super hrdiny Seve Ballesterose sedm let po jeho smrti.

Jiný fanoušek má na zádech obří logo Tigera Woodse. To když se údajně vsadil, že Woods už nikdy nevyhraje major. A tak musel po jeho triumfálním vítězství v roce 2019 na Masters pod jehlu a od té doby ho zdobí velké TW.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení