Opět zhoršení. Matuš skončil na Challenge Tour ve Švédsku 69.

Stanislav Matuš

Na skvělé první kolo už Stanislav Matuš v tomto týdnu ve Švédsku až do konce turnaje Dormy Open nenavázal. Každý den se zhoršoval a platilo to bohužel i pro sobotní finálové kolo, po kterém se usadil na konečném děleném 69. místě s celkovým skóre +5.

Matuš vstoupil do dalšího turnaje Challenge Tour rundou za 68 ran a po prvním kole se držel v TOP 10. Z té vypadl už ve čtvrtek po druhém kole za 73 ran, cut dal však s přehledem a mohl se těšit na další dvě kola.

V druhé polovině turnaje si už však v pořadí pouze pohoršoval. V pátečním třetím kole zahrál za 75 ran a v sobotním finále ještě o dvě rány hůře. 

A byla to znovu druhá devítka, která Matušovi během všech čtyř kol neseděla, kdo se podepsal pod nepříznivý výsledek. Matuš na ní startoval a kvůli třem bogey a dvěma dabláčům byl už na +7 pro kolo.

Ve zbytku kola Matuš nechyboval, a navíc si připsal dva berdíky na jamkách 8 a 9. Celkově zahrál český profesionál během čtyř kol první devítku sedm ran pod par, na druhé ale naopak poztrácel 12 ran. 

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení