Thomas o bonusovém programu: Nesoutěžím tu v popularitě

Justin Thomas

Justin Thomas je dalším z předních světových hráčů, kteří se vyjádřili k novému programu, pomocí kterého PGA Tour odmění své nejpopulárnější hráče. Prohlásil, že mu nebude věnovat žádnou pozornost, nicméně zároveň dodal, že má jeho podporu.

Player Impact Program vyvolal velký rozruch, když PGA Tour před dvěma týdny oznámila, že jeho prostřednictvím rozdělí mezi deset nejvlivnějších hráčů celých 40 milionů dolarů. První v pořadí, který bude Tour nejlépe propagovat zapojením fanoušků a sponzorů, dostane 8 milionů.

Thomas by díky svému postavení v golfu měl být jedním z těch hráčů, kteří by měli z nového programu profitovat, ale nehodlá se tím zabývat.

"Nebudu tomu věnovat žádnou pozornost. Pokud to ode mě chcete slyšet, tak by bylo skvělé být nejpopulárnějším hráčem na světě, ale nejsem tady kvůli soutěži v popularitě. Jsem tu od toho, abych vyhrával golfové turnaje a to v co největším počtu," prohlásil 14násobný šampion na PGA Tour.

"Nebudu dělat nic jiného, než to, co už dělám. Jsem dost aktivní na sociálních sítích. Jsem dost aktivní ve snaze být vstřícný k médiím, charitám nebo dalším organizacím, ať už veřejně, nebo interně. Jen se snažím hrát golf a ostatní se o sebe postará samo," uvedl Thomas.

Přestože nehodlá nic měnit, uznává, že Player Impact Program je vhodným způsobem, jak odměnit hráče, kteří si to zaslouží.

"Je to skvělá dohoda, i když samozřejmě u spousty lidí vyvolává rozdílné názory a myšlenky. Myslím, že kluci jako Tiger (Woods) nebo Phil (Mickelson), kteří dostali náš sport a naše peněženky tam, kde jsou, si zaslouží být na tomto seznamu. Pokud si někdo myslí opak, rozhodně s ním nesouhlasím," dodal Thomas.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení