Cruise točí v Anglii. Na golf létá do St. Andrews. Místní ho nesnáší

Tom Cruise

Slavný hollywoodský herec Tom Cruise momentálně pobývá v Anglii, kde točí další díl Mission Impossible. Když má chvíli volno, není pro něj problém čapnout hole, sednout do vrtulníku a letět si zahrál golf třeba do St. Andrews ve Skotsku, když má chuť. Místní lidé z něj ale úplně nadšení nejsou.

Natáčení jeho nejnovějšího filmu probíhá v Yorkshire, kde herec také dočasně přebývá. Podle zprávy Daily Record se však Cruise minulý týden na den volna vypravil na sever na Old Course do St. Andrews.

"Měl den pauzu, tak prostě musel letět do St. Andrews," uvedl zdroj Daily Record. "Je to domovina golfu a asi jen 400 kilometrů daleko od místa, kde natáčí, takže vrtulníkem to netrvá dlouho."

V místě natáčení ale většina místních není zrovna nadšená, jaká hvězda se to v jejich domovině objevila. Obyvatelé nedalekého Middleton Tyas jsou nešťastní především kvůli hluku.

"Je to tady jako u přistávací dráhy v Heathrow," přirovnal jeden z obyvatel místo svého bydliště ke známému londýnskému letišti. "Celý den tady přistávají a vzlétají vrtulníky. Je to noční můra," stěžoval si médiím.

Cruise i ostatní členové štábu používají během natáčení sedmého a osmého pokračování kultovní série vrtulníky běžně kvůli úspoře času.

Už loni v létě krátce po zahájení natáčení překvapil herec golfisty v Richmond Golf Clubu nedaleko Londýna, kde jeho vrtulník přistál nedaleko deváté jamky.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení