Vlčková letos na Symetra Tour nejlépe. Na děleném 15. místě

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková si připsala ve svém pátém startu na Symetra Tour v roce 2021 dosud nejlepší letošní výsledek. Osmadvacetiletá česká hráčka obsadila na turnaji Garden City Charity Classic at Buffalo Dunes v konečném pořadí dělené 15. místo se skóre +2.

K dobrému výsledku vykročila Vlčková už v prvním kole, v němž na hřišti v Garden City ve státě Kansas stlačila své skóre jednu ránu pod par. Ve druhé rundě se jí už sice tolik nedařilo, když zahrála 75 ran, ale i tak bezpečně prošla cutem.

Na první devítce ve finálové rundě to byla v podání 28leté Češky tak trochu divočina. Zapsala jen tři pary a k nim přidala stejný počet birdie i bogey. V paru zvládla i druhou devítku, která už byla výrazně klidnější – s jedním birdie a jedním bogey.

I kolo v paru jí ale stačilo na to, aby se posunula leaderboardem hodně vzhůru. Z 28. pozice na dělenou 15. příčku, což jí vyneslo 2558 dolarů a je to její dosud nejlepší letošní výsledek. V předchozích čtyřech turnajích Symetra Tour třikrát neprošla cutem a jednou skončila na děleném 45. místě.

Maximem Vlčkové tak stále zůstávají tři umístění v top 10 v její nováčkovské sezoně v roce 2018. Tehdy skončila nejlépe na čtvrtém místě.

Turnaj v Kansasu vyhrála Američanka Lilia Vu se skóre -8 o jednu ránu před svou krajankou Beth Wu.

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení