ČGF musela zrušit turnaje, Karlštejn chystá sobotní HCP den

Karlštejn

S ohledem na vládní opatření a nařízení musela Česká golfová federace odstranit ze svého webu všechny naplánované golfové turnaje kromě těch, které dostaly výjimku. Týká se to také prvního letošního Golf Channel Open na Karlštejně, golfisté však o možnost zahrát si v sobotu 8. května oblíbené hřiště za skvělou cenu nepřijdou.

Na Karlštejně si totiž pro hráče připravili individuální HCP den, během kterého si mohou hráči zahrát hřiště v jimi zvoleném flightu, svou skórkartu následně odevzdat na recepci a čekat, až jim následující den dorazí výsledek na jejich email.

A to vše za skvělou cenu 1590 korun, ve které je kromě hry i oběd. Ten si budou moci hráči odnést, k vydání bude v tradičním restauračním okénku.

Místo turnaje Golf Channel Open (8.5.2021) bude individuální HCP Vzhledem k vládnímu nařízení nemůžeme pořádat golfové...

Zveřejnil(a) Golf Resort Karlštejn dne Středa 28. dubna 2021


Během dne bude potřeba, aby hráči dvoučlenných flightu mezi sebou dodržovali desetimetrové rozestupy. Hrát se bude z jedničky v desetiminutových intervalech.

Informaci ohledně rezervací a startovacích časů je možné získat na recepci klubu na čísle 602 248 424, nebo na emailu recepce@karlstejn-golf.cz.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení