Tiger Woods odhalený na golfovém hřišti. V jaké roli?

Tiger Woods a jeho syn Charlie

Tiger Woods, zdá se, prolomil ledy mlčení. Zatímco po vážné únorové autohavárii se dlouho omezoval jen na velice kusé a strohé zprávy o postupu svého léčení, během několika posledních dní o sobě dal vědět i vstřícnějším způsobem. Naposledy byl viděn i na hřišti.

Poslední větu je ale třeba upřesnit. Tigre Woods byl spatřen na golfovém hřišti, jak sleduje v akci svého syna Charlieho na sobotním turnaji ze série Hurricane Junior Golf Tour. A to ještě ze sedadla bugyny.

Před několika dny zveřejnil vítěz patnácti majorů na Instagramu svou fotografii, na níž stojí usmívající se Woods o berlích a s ortézou na operované noze vedle svého psa Bugse na privátním hřišti u svého domu, které prochází rekonstrukcí. A připojil k tomu poznámku, že hřiště se dává dohromady rychleji a lépe než on sám a jeho zranění po únorové autohavárii.

Jen o den později už byl spatřen, jak pozorně sleduje svého syna na turnaji PGA National Junior Open. Akce je součástí Hurricane Junior Golf Tour, které má v kalendáři přes 350 podniků ročně ve 26 státech USA.

Naposledy se Tiger Woods a jeho syn Charlie dostali na přední stránky novin v prosinci loňského roku, kdy si spolu zahráli PNC Championship. Jedenáctiletý Charlie se tehdy stal nejmladším účastníkem turnaje v celé jeho historii.

Woods se zotavuje po únorové havárii, při níž utrpěl vážná zranění pravé nohy a musel se podrobit náročné operaci. Policejní vyšetřování později odhalilo a potvrdilo, že Woods v okamžiku nehody jel téměř dvojnásobnou rychlostí, než byl povolený limit na místě.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení