VIDEO: Další hole-in-one trefil na Masters Kanaďan Conners

Corey Conners

Kanaďan Corey Conners je lehce překvapivým jménem na špici leaderboardu letošního Masters, když mu po třech kolech patří šestá příčka se ztrátou pěti ran na vedoucího Hidekiho Matsuyamu. Ve hře o zelené sako je pak mimo jiné i díky trefenému esu z třetího kola.

Conners se v Augustě zlepšuje každým startem a letos každým kolem. Při své premiéře v roce 2015 neprošel cutem, v roce 2019 skončil na dělené 46. příčce a loni dělený desátý.

Letos je po třech kolech zatím na děleném šestém místě, když po úvodní rundě za 73 ran přidal v dalších dvou dnech výsledky 69 a naposledy v sobotu 68 ran. Celkově je tak šest ran pod parem.

Jeho highlightem turnaje je zatím sobotní rána z týčka na tříparové šestce, kterou poslal svou 8-železem ze 165 metrů přímo do jamky.

"Bylo tam navrtání, u kterého jsem viděl hodně ran, které skončily blízko. Zdálo se mi, že mi vítr nepomáhá tak, jak jsem si představoval, ale naštěstí to stačilo," hodnotil své desáté životní eso Conners.

Na šestce v Augustě to bylo teprve šesté eso v historii nejslavnějšího golfového turnaje, když naposledy se zde na jedinou ránu trefil v roce 2013 šampion D+D REAL Czech Masters Jamie Donaldson.

"Vypadalo to, že jsem trefil tyč plnou parou, ale naštěstí to bylo přesně na střed. Byl to výjimečný moment," nezastírá 29letý Kanaďan, který může v tomto týdnu pomýšlet na své druhé vítězství na PGA Tour.

A to by bylo teprve výjimečné...

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení